MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Date
lt: Data

en: Test
lt: Testas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Total
lt: Iš viso

en: Live
lt: Gyva

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID
