MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: Action
lv: Darbība

en: Date
lv: Datums

en: Test
lv: Tests

en: Name
lv: Nosaukums

en: Total
lv: Kopā

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Live
lv: Tiešraide

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Order ID
lv: Pas. ID
