MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: Action
nl: Actie

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: Total
nl: Totaal

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID
