MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Action
pl: Akcja

en: Date
pl: Data

en: Name
pl: Nazwa

en: Total
pl: Razem

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Live
pl: Na żywo

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: U.S. Dollar
pl: Dolar amerykański

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy
