MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Action
pt: Ação

en: Date
pt: Data

en: Test
pt: Teste

en: Name
pt: Nome

en: Redirect
pt: Redirecionar

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Order ID
pt: ID do pedido

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante
