MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Action
ro: Acțiune

en: Date
ro: Data

en: Name
ro: Nume

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Order ID
ro: ID comandă
