MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Action
ru: Действие

en: Date
ru: Дата

en: Test
ru: Тест

en: Name
ru: Название

en: Total
ru: Итого

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Live
ru: Действующий

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Euro
ru: Евро

en: U.S. Dollar
ru: Доллар США

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID
