UC NAB Transact (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Credit card charged: !amount
cs: Zaplaceno kreditní kartou: !amount

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Currency code
cs: Kód měny
