UC NAB Transact (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Password
de: Passwort

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Transaction mode
de: Transaktions-Modus

en: Transaction type
de: Transaktions-Typ

en: Credit card declined: !amount
de: Kreditkarte abgelehnt: !amount

en: Credit card charged: !amount
de: Kreditkarte wurde belastet: !amount

en: Merchant ID
de: Händler ID

en: Currency code
de: Währungscode

en: Credit card payment declined: @text
de: Kreditkartenzahlung abgelehnt: @text
