UC NAB Transact (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Test
es: Prueba

en: Password
es: Contraseña

en: Live
es: En vivo

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pago

en: Transaction mode
es: Modo de transacción

en: Credit card charged: !amount
es: Tarjeta de crédito cargada: !amount

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: Currency code
es: Código de moneda
