UC NAB Transact (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Live
hu: Élő

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Credit card charged: !amount
hu: A bankkártya terhelve lett: !amount

en: Merchant ID
hu: Kereskedői azonosító

en: Currency code
hu: Valuta kódja
