UC NAB Transact (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Credit card declined: !amount
lv: Kredītkarte atteikta: !amount

en: Currency code
lv: Valūtas kods
