UC NAB Transact (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Transaction type
nl: Transactie type

en: Credit card declined: !amount
nl: Creditcard geweigerd: !amount

en: Credit card charged: !amount
nl: Creditcard gekrediteerd voor !amount

en: Currency code
nl: Valutacode
