UC NAB Transact (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Test
ru: Тестовый

en: Password
ru: Пароль

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: Credit card charged: !amount
ru: Сумма снята с кредитной карты: !amount

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Currency code
ru: Код валюты
