UC NAB Transact (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: Live
sk: Naživo

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Credit card charged: !amount
sk: Účtované na kreditnú kartu: !amount

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Currency code
sk: Kód meny
