UC NAB Transact (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Password
tr: Şifre

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Credit card declined: !amount
tr: Kredi Kartı red edildi: !amount

en: Credit card charged: !amount
tr: !amount ödemesi kabul edildi.

en: Currency code
tr: Para cinsi kodu

en: Credit card payment declined: @text
tr: Kredi kartı ödemesi red edildi: @text
