UC NAB Transact (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Test
uk: Перевірити

en: Password
uk: Пароль

en: Live
uk: Наживо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Transaction type
uk: Тип транзакції

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Currency code
uk: Код валюти
