UC NAB Transact (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Password
bg: Парола

en: Live
bg: Живот

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: Currency code
bg: Валутен код
