UC NAB Transact (6.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Live
da: Eksisterende

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Transaction type
da: Transaktionstype

en: Credit card charged: !amount
da: Hævet på kreditkort: !beløb

en: Currency code
da: Valutakode
