UC NAB Transact (6.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Test
fr: Tester

en: Password
fr: Mot de passe

en: Live
fr: En direct

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Transaction mode
fr: Mode de transaction

en: Transaction type
fr: Type de transaction

en: Credit card declined: !amount
fr: Carte de bancaire refusée : !amount

en: Credit card charged: !amount
fr: Carte bancaire débitée : !amount

en: Merchant ID
fr: ID du commerçant

en: Currency code
fr: Code de la devise

en: Credit card payment declined: @text
fr: Paiement par carte bancaire refusé : @text
