UC NAB Transact (6.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Credit card charged: !amount
it: Addebito carta di credito: !amount

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Currency code
it: Codice valuta
