UC NAB Transact (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Live
ja: ライブ

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Credit card charged: !amount
ja: クレジットカード請求: !amount

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Currency code
ja: 通貨記号
