UC NAB Transact (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Live
lt: Gyva

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Currency code
lt: Valiutos kodas
