UC NAB Transact (6.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Test
pt: Teste

en: Password
pt: Senha

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamentos

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: Transaction type
pt: Tipo de transação

en: Credit card declined: !amount
pt: Cartão de crédito recusado: !amount

en: Credit card charged: !amount
pt: Cartão de crédito cobrado: !amount

en: Currency code
pt: Código da moeda

en: Credit card payment declined: @text
pt: Pagamento com cartão de crédito recusado: @text
