UC NAB Transact (6.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Transaction type
vi: Loại giao dịch

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ
