UC NAB Transact (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Live
ca: En viu

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Currency code
ca: Codi de moneda
