UC NAB Transact (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card charged: !amount
fi: Luottokorttia veloitettu: !amount

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi
