UC NAB Transact (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Live
gl: Vista previa

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Currency code
gl: Código de divisa
