UC NAB Transact (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Credit card charged: !amount
sv: Kontokort debiterat: !amount

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Currency code
sv: Valutakod
