UC NAB Transact (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Live
fa: زنده

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Credit card charged: !amount
fa: میزان شارژ کارت اعتباری: !amount

en: Currency code
fa: کد پول رایج
