UC NAB Transact (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: Live
pl: Na żywo

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Credit card charged: !amount
pl: Karta kredytowa obciążona: !amount

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Currency code
pl: Kod waluty
