UC NAB Transact (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Credit card declined: !amount
ro: Card de credit refuzat: !amount

en: Credit card charged: !amount
ro: Suma debitată de pe card: !amount

en: Currency code
ro: Cod monedă
