uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Credit card
cs: Platební karta
