uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Credit card
da: Kreditkort
