uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen

en: Credit card
de: Kreditkarte
