uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Order complete
fr: Commande terminée

en: Credit card
fr: Carte bancaire
