uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito
