uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Order complete
it: Ordine completato

en: Credit card
it: Carta di credito
