uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė
