uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Credit card
nl: Creditcard
