uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Credit card
ru: Кредитная карта
