uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Credit card
tr: Kredi Kartı
