uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Credit card
uk: Кредитна картка
