uc_nbepay - NBePay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Credit card
hu: Bankkártya
