UC Netcash (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
el: Σφάλμα κατά την πληρωμή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για να βεβαιωθείτε πως η παραγγελία σας έχει υποβληθεί.

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order created through website.
el: Η παραγγελία δημιουργήθηκε μέσω του ιστοτόπου.

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Click to complete checkout.
el: Πατήστε για να ολοκληρωθεί η παραγγελία.

en: Select your payment type:
el: Επιλέξτε τον τύπο πληρωμής:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
el: Ενεργοποίηση κατάστασης δοκιμής, η οποία επιτρέπει εικονικές παραγγελίες για πειραματισμό.

en: Language preference
el: Γλώσσα προτίμησης

en: Show credit card icons beside the payment method title.
el: Εμφάνιση εικονιδίων πιστωτικών καρτών κάτω από τον τίτλο μεθόδου πληρωμής.

en: credit card
el: πιστωτική κάρτα
