UC Netcash (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: English
et: Inglise keel

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
et: Maksmisel tekkis viga. Palun võtke meiega ühendust, et veenduda kas tellimus on edastatud.

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order created through website.
et: Tellimus on loodud läbi veebilehe.

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
et: Klient kasutas maksmise ajal erinevat eposti aadressi: !email

en: Select your payment type:
et: Vali oma makseviis:

en: Language preference
et: Keele eelistus

en: Show credit card icons beside the payment method title.
et: Näita krediitkaardi ikoone makseviisi nime kõrval.

en: credit card
et: krediitkaart
