UC Netcash (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: English
fa: انگلیسی

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fa: خطایی در هنگام پرداخت رخ داده است. لطفاْ با ما تماس بگیرید تا از ارسال سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Order created through website.
fa: سفارش از طریق وب‌سایت ایجاد شد.

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
fa: مشتری هنگام پرداخت از آدرس پست الکترونیکی دیگری استفاده کرد: !email

en: Select your payment type:
fa: نوع پرداخت خود را انتخاب کنید:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
fa: فعال سازی حالت Demo، امکان دریافت سفارشات جعلی جهت آزمایش.

en: Language preference
fa: تنظیمات زبان

en: Show credit card icons beside the payment method title.
fa: نمایش آیکون کارت‌های اعتباری در کنار عنوان روش پرداخت.

en: credit card
fa: کارت اعتباری
