UC Netcash (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: English
gl: Inglés

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Select your payment type:
gl: Selecciona o tipo de pagamento:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
gl: Activar o modo demostración, que che permite procesar falsos pedidos para facer probas.

en: Language preference
gl: Preferencia de lingua

en: Show credit card icons beside the payment method title.
gl: Amosar as iconas da tarxeta de crédito ao lado do título dos métodos de pagamento.
