UC Netcash (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: English
sk: Angličtina

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sk: Počas platby nastala chyba.  Prosím kontaktujte nás,  aby ste sa uistili, či bola vaša objednávka prijatá.

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sk: Prijímanie novej správy pre objednávku !order_id.

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
sk: Počas platby použil zákazník nasledujúcu e-mailovú adresu: !email

en: Select your payment type:
sk: Vyberte si spôsob platby:

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
sk: Povoliť demo režim, umožňujúci realizovať testovacie objednávky.

en: Language preference
sk: Nastavenia jazyka

en: Show credit card icons beside the payment method title.
sk: Pri názve metódy platby zobrazovať ikony kreditných kariet.

en: credit card
sk: kreditná karta
