UC Netcash (6.x-1.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: English
cy: Saesneg

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
cy: Roedd gwall wrth dalu. Cysylltwch â ni i sicrhau y derbynwyd eich archeb.

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order created through website.
cy: Gwnaed yr archeb drwy'r wefan.

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Select your payment type:
cy: Dewiswch y modd o dalu

en: Language preference
cy: Dewis iaith

en: credit card
cy: Cerdyn credyd
